Novinky Rady a Tipy

Stereotyp a nuda ve vztahu? Okořeňte svůj sexuální život.

Velmi mnoho párů se potýká s problémem rutiny, a to zejména tehdy , když jsou spolu již několik let. I přesto , že se milujete , se může zdát , že vášeň a vzrušení se jednoduše ” ztratila ” . Jak dosáhnout , aby bylo vše tak vzrušující a vášnivé , jaké to bylo poprvé ?

Zkuste aplikovat následující rady a vraťte vášni opět místo ve Vašem sexuálním životě :

Pokuste se poznat sama sebe mnohem lépe než tomu bylo doposud . Je možné, že jste se během uplynulých let změnily, a tak jistě se mohly změnit věci, které jsou pro Vás vzrušující . Klidně zapojte fantazii a přemýšlejte nad věcmi, které Vás vzrušují . Zkuste najít nějaké inspirativní myšlenky čtením knih nebo sledováním videí .

Začněte se se svým partnerem mluvit o Vašich představách a přáních . Poznávejte se , zajímejte se o to, co vzrušuje Vašeho partnera .

Můžete vyzkoušet začít opět od začátku. Vydejte se každý sám do nějakého baru nebo restaurace, kde se setkáte a předstírejte , že je to Vaše první rande .


Do svého dne znovu zařaďte spontálně polibky , komplimenty , doteky a pod .

Nebojte se vyzkoušet něco, co jste nikdy nezkoušeli . Může to být nová poloha, nové sexuální hry nebo prostě vyzkoušejte nějakou erotickou pomůcku .

Vyzkoušejte změnit i styl komunikace během sexu . Nebojte se používat vulgárnější výrazy , ne vždy je třeba být něžný .

Základem je spontánnost . Nic dopředu neplánujte , řiďte se svými emocemi . Můžete vyzkoušet i něco nového, možná i během obyčejné procházky parkem – i zde se nachází tiché místo kdesi za stromy …

Působte sexy. Vyzkoušejte různé masážní oleje , které dokáží pohladit smysly Vaše a i Vašeho partnera .

Začněte cvičit . Pečujte o své tělo a zároveň zlepšujte svou postavu . Cvičení zlepší prokrvení Vašeho těla a napomáhá produkcí hormonů štěstí .

Držíme Vám palce na cestě za vzrušujícím sexuálním životem .

magazinero

magazinero

About Author

Leave a comment

Mohlo by vás také zajímat:

Novinky Zajímavosti

Vaginální orgasmus – jak na něj?

Vaginální orgasmus není u většiny žen tak obvyklý. Naprostá většina dosahuje orgasmů jinou stimulací, obvykle klitorisu. Pokud byste ale chtěly
Novinky Zajímavosti

Záhada jménem G bod

G bod je velmi citlivá oblast ženského těla, kterou je možné najít zhruba ve druhé třetině pochvy na její přední