Novinky Zajímavosti

Jak rozdmýchat vášeň v ložnici

Pro vztah fungující i po sexuální stránce je potřeba něco udělat. Přinášíme několik zaručených tipů

Diskuze: Jak rozdmýcháváte vášeň v ložnici Vy? Dejte nám vědět v diskuzi!

U každého páru může být situace jiná. Je rozdíl, jestli jste na začátku vztahu, kdy po sobě ještě bezmezně toužíte neustále a po několika letech manželství a společných všedních starostech, které libido spíše ubíjejí. Jsou ale páry, které se stále snaží na vášni v ložnici pracovat, jiné zase zaspaly na vavřínech zamilovanosti, která jedno vyprchá a s ní také žár. My vám přinášíme tipy, které vám mohou pomoci zpestřit nebo vrátit do života partnerský sex.

Procházky pro vaše libido

Podle lékaře z německé univerzity v Řezně se dá problému s chutí na sex předejít, pokud se vydáte někam ven. Přitom nevadí, jestli zrovna nesvítí slunce. Stačí i jen půl hodiny venku na vzduchu a vaše libido ožije.

Erotika hned po ránu

S laškováním můžete začít hned ráno. Tím, že rozbijete stereotyp, pošlete třeba partnerovi do práce erotickou zprávu nebo si ještě před odchodem do práce naplánujete společný eroticky strávený večer, povíte si své erotické fantazie a sny, uděláte něco navíc pro vzbuzení touhy.

Pořiďte si erotické hračky

Na používání erotických pomůcek není nic špatného, zkuste ji společně probrat. Je asi jasné, že pro spokojenost v sexuální oblasti je potřeba především otevřená komunikace. Když se navzájem podělíte o své představy a přání, můžete najít společné řešení, které bude oběma akceptovatelné. Je sice možné, že některé sexuální fantazie mohou být bizarní nebo drsnější povahy, ale alespoň budete vědět, co se tomu druhému líbí.

Tip Magazín Erotické věci.CZ

Při nákupu erotických pomůcek nemusíte do kamenného obchodu, jestli se stydíte, že potkáte někoho známého. Stačí se podívat, jakou nabídku mají online sexshopy. Společně u lahve dobrého vína. Můžete při vybírání probrat, co byste chtěli s jednotlivými hračkami provádět. Doručování poštou bývá také velice diskrétní a není potřeba se bát, že by balíček byl nějak znatelně označen jako objednávka ze sexshopu. Je ale lepší se o tom předem u prodejce ujistit.

Povzbuďte se červeným vínem

Víno tělu prospívá, takže pokud si dáte dvě deci dobrého červeného vína nebo horký svařák, můžete se příjemně navnadit na sex. Říkají to přinejmenším studie italských expertů z Florencie, podle kterých ženy dopřávající si každý den malé množství červeného vína mají větší sexuální apetit než abstinentky. Mohou za to pravděpodobně antioxidanty, které zlepšují průtok krve v těch tělesných partiích, které souvisejí se sexem, vzrušivostí a orgasmem. Samozřejmě se to ale nesmí přehánět a pít velké množství denně.


Okouzlete boty na vysokém podpatku

Ačkoli boty s vysokými podpatky nepatří do kategorie pohodlné nebo snad zdravé obuvi, mají prokazatelný vliv na muže. Je pouze potřeba zvážit, kdy s nimi budete chtít okouzlovat, abyste v nich nechodila pořád. Podle studií ale lodičky nebo jiné boty na podpatku přibližují ženskou postavu pomyslnému ideálu. Navíc podle italské uroložky Mirie Cerrut chůze na podpatcích snižuje napětí pánevního dna, čímž prospívá ženské sexualitě. Ženy, které rády chodí na vysokých botách by tak měly být uvolněnější a měly by mít silnější poševní stahy.

Tip Magazín Erotické věci.CZ

Vyzkoušejte doma v lodičkách třeba připravovat oběd nebo večeři či provádět jinou všední domácí práci, jako je úklid. Dětem můžete tvrdit, že je potřebujete rozchodit. Když k tomu nahodíte krátkou sukni, uvidíte, co se bude dít.

Společný smích léčí

Jestli chcete opět rozžehnout jiskru ve vztahu, zajděte si na dobrou komedii, zabere to rozhodně víc, než romantický film. Podle odborníků totiž romantické filmy vzbuzují v ženách mylné představy o správném chování mužů. Smích naopak působí blahodárně i pro sexuální oblast. Tělo při něm totiž produkuje podobné hormony, jako při zamilovanosti, tedy serotonin, endorfiny a oxytocin. Navzájem se při smíchu vidíte v úplně jiném světle. Je také dobře známo, že smích působí pozitivně na vaši krásu a pomůže v případě nějakých těch trapasů v posteli překonat stud.

magazinero

magazinero

About Author

Leave a comment

Mohlo by vás také zajímat:

Novinky Zajímavosti

Vaginální orgasmus – jak na něj?

Vaginální orgasmus není u většiny žen tak obvyklý. Naprostá většina dosahuje orgasmů jinou stimulací, obvykle klitorisu. Pokud byste ale chtěly
Novinky Zajímavosti

Záhada jménem G bod

G bod je velmi citlivá oblast ženského těla, kterou je možné najít zhruba ve druhé třetině pochvy na její přední