Ochrana osobních údajů

Ochrana a bezpečnost Vašich osobních údajů

Při nakládání s Vašimi osobními údaji se zavazujeme zcela řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Provozovatel webu Ič: 87004127 prohlašuje, že veškeré osobní údaje klientů, jsou považovány za přísně tajné a důvěrné. S údaji je nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. V žádném případě tyto citlivé osobní údaje neposkytujeme třetí straně!

A jaké, že údaje shromažďujeme?

Pro registraci od Vás potřebujeme znát pouze základní údaje a ty jsou. Vaše jméno, emailová adresa a po Vašem dobrovolném uvážení vyplnění doplňujících informací ve Vámi dobrovolně založeném účtu.

K čemu slouží údaje?

Všechny informace na web www.magazin-eroticke-veci.cz jsou kdykoliv dostupné a to bez zadávání jakýkoliv údajů – podmínky, kontakty, recenze, články atd.

Chcete tyto data změnit či smazat?

Po přihlášení do webu www.magazin-eroticke-veci.cz můžete tyto Vaše údaje kdykoliv smazat či změnit. Nebo nás stačí kontaktovat na emailu info(zavináč)magazin-eroticke-veci.cz

Děláme maximum pro ochranu Vašich dat.

V určitý případech nemůžeme zaručit 100% jistotu, že nedojde k neoprávněnému přístupu, můžete se však spolehnout na to, že věnujeme velkou péči zachování a bezpečnosti vašich osobních údajů a zamezení neoprávněnému přístupu k nim.

Magazín erotické věci.

Děkujeme za Vaši důvěru.

Leave a comment