Novinky Zajímavosti

Sex by se neměl stát rutinou každodenního života

Máte ideální vztah, nebo se Vám občas zdá, že jste se zastavili na jednom bodě? Jako byste se v sexuální oblasti neměli kam pohnout? Pozor na to! Sex by se neměl stát rutinou každodenního života. Jen dvojice, která si ho stále užívá a objevuje nové, funguje tak jak by měla. Co dělat, když to u vás není?

Odpověď je jednoduchá. Zkuste novou sexuální praktiku. Na výběr máte opravdu hodně. Každého vzrušuje něco jiného a každý má své určité hranice i v této oblasti. Proto je důležité vybrat si tu vaši společnou. Na to abyste je provedli stačí jen odvaha a samozřejmě zahodit všechny předsudky. Není špatné pokud toužíte aby se na vás partner díval při masturbaci, ani když vás přepadne chuť na sex uprostřed volné přírody. Vše je samozřejmostí, a věřte, že tajně sníme všichni i když to nepřiznáme. Pokud jste se rozhodli své sny uskutečnit, jste na té nejlepší cestě do víru vášní, rozkoše a nesčetných orgasmů.

Zkuste si okořenit vztah trochou dominance a submisivity…

Ještě dříve, než začnou moralistní lidé otřásat, uvědomte si, že dominance a submisivita nemusí nutně obsahovat působení bolesti. Na to abyste dosáhli maximální stimulace někdy stačí pocit nadřazenosti, nebo právě naopak podřízenosti. Na začátek zkuste do dominantní funkce přejít přímo při sexu, právě takto uvidíte reakce partnerky ve fázi vzrušení. Na všechno je třeba jít pomalu. Navštivte sexshop a vyberte si erotickou pomůcku určenou k této praktice. Nemusí to být hned bičík. Po zadečku ji přece můžete Plac i rukou. V sexshopu je SM pomůcek mnohem více. Svažte její ruce šátkem a dejte jí pocítit, že právě přišla chvíle, kdy je vše ve vašich rukou. Věřte, že ženy touží ve svém nitru oddat se naplno muži. Chtějí, aby si s nimi dělal co chtěl. Chtějí aby se díval co s nimi dělají jeho doteky. Všechny ženy chtějí být otrokyněmi a užívat si hříšné chvíle v režii jejich partnerů. Samozřejmě v rámci oboustranné tolerance. Všechno má své hranice. A vy si je musíte určit i při milování. Milování obohacené o SM se při správném provedení postará o dokonalé vzrušení pro oba partnery.

Sexshop miravel

Anální sex? Proč ne….

Anální sex si prý lidé užijí až v manželství, či dlouhodobém partnerství. Ano je to tak. K tomu, abyste do svého milování zařadili tuto praktiku je nutná absolutní důvěra. Samozřejmostí je maximální vzrušení a souhlas obou partnerů. Nezapomínejte na velké množství lubrikačního gelu, který vaše buňky nabudí do nejvyšších stupínků vzrušení. Na anální sex je třeba jít pomalu, svaly se uvolní pomaleji, proto je potřebný dostatek času. Pokud si nejste jistí, ideálním řešením jsou erotické pomůcky ze sexshopu. Právě anální kolíky nebo anální vibrátory vás časem připraví na anální sex s partnerem. Mnoho žen má z análního sexu strach naprosto zbytečně. Je důležité vědět o svých obavách a s partnerem promluvit, vysvětlit mu své důvody. Pokud vás miluje, pochopí to a nebude naléhat. Nebo naopak – jemně vás povede až se vaše obavy zcela rozplynou a sama budete chtít osvěžit váš milostný život!

Meze se v sexu nekladou.

Sexuálních praktik je ale mnohem více. Pokud s nimi souhlasí oba partneři, meze se nekladou. Někomu vyhovuje anál, jiný preferuje SM, nebo se rád oddává milování ve trojici, zda si vychutnává ” zlatý déšť. Na jedno určitě nesmíte zapomínat. Ne všechno, co se líbí vám se líbí i vašemu partnerovi. Proto je důležité o sexu a skrytých touhách mluvit. Pouze společně najdete řešení, které posune váš milostný život do jiných dimenzí. Do dimenzí, které budou společné pro vás oba.

magazinero

magazinero

About Author

Leave a comment

Mohlo by vás také zajímat:

Novinky Zajímavosti

Vaginální orgasmus – jak na něj?

Vaginální orgasmus není u většiny žen tak obvyklý. Naprostá většina dosahuje orgasmů jinou stimulací, obvykle klitorisu. Pokud byste ale chtěly
Novinky Zajímavosti

Záhada jménem G bod

G bod je velmi citlivá oblast ženského těla, kterou je možné najít zhruba ve druhé třetině pochvy na její přední