Když partner není dost

Když partner není dost

Čvc 2, 2016
8620 přečtení

Někdy se může stát, že vám partner sexuálně nestačí, neuspokojuje vás. Můžete se pak zkusit uspokojit s nějakou dobrou kamarádkou, která by do toho šla s vámi. Určitě by se ale mělo jednat o diskrétní osobu, nechcete přece, aby každý věděl o vašich hrátkách.

Své sexuální fantazie si ale dobře promyslete a dejte pozor na to, jak je podáte. Mohou totiž ve skutečnosti být jiné, než jak jste si je představovala. Opatrnost je třeba v otázce žárlivosti. Zejména pokud jde o partnera, který by nemusel pochopit, proč jste se vrhla na sexuální dovádění s kamarádkou, že už vám nestačí on.


V případě, že jste s partnerem domluveni na trochu volnější formě vztahu, můžete vyzkoušet trojku. Pak je pouze potřeba se domluvit, jestli zvolíte variantu dva muži jedna žena nebo dvě ženy a jeden muž. Muž s největší pravděpodobností vybere možnost dvou žen, protože to je tajný sen téměř každého z nich užít si se dvěma nádhernými ženami. Oproti tomu pro ženu je klíčový kvalitní sex a také orgasmus, kterého nemusí být tak snadné dosáhnout. Jestliže to neumí poskytnout partner, proč to nevyzkoušet se ženou. Ženy lépe vědí, co jim dělá dobře. Proto také může mít většina mužů problém uspokojit partnerku, protože nemají představu, jak na to. Jediným řešením je pak komunikace.

Proto se dámy nebojte mluvit o svých sexuálních představách a touhách. Pokud se svému partnerovi otevřete, výsledky se časem dostaví.

Hodnocení uživatelů: 5.0 (1 hlasů)
Posílám