Erotické povídky Novinky

Jahody s cukrem jako afrodiziakum?

Ačkoli se to někomu nemusí zdát, jahody s cukrem jsou prý nejlepším afrodiziakem pro ženy. Zjistili to vědci z univerzity v americkém Michiganu.

V průběhu let, desetiletí a staletí se vykrystalizovalo množství teorií o látkách, které mají sloužit jako podpůrné prostředky pro mužskou erekci a ke zvýšení chutě na sex. Nejproslulejšími z posledních let jsou například viagra, Clavin nebo klasické španělské mušky. Co by ale mělo působit tímto způsobem na ženy? Podle všeho by se mělo jednat o jahody s cukrem. Je to patrně dáno lahodnou sladkou chutí a vitamíny, které jsou obsaženy v jahodách. Tato výsledná kombinace má tak velký vliv na ženské hormony, větší, než se kdy dalo předpokládat. Ideální je pak jahody s cukrem zkombinovat s jemnými bublinkami v alkoholu, jakým je šampaňské a k dokonalosti pak nic nechybí.

Dostupné jsou po tomto objevu také Spanish Fly s chutí jahod s cukrem – kombinace ověřeného afrodiziaka španělských mušek s jahodami s cukrem musí zabrat na každou ženu.

magazinero

magazinero

About Author

Leave a comment

Mohlo by vás také zajímat:

Novinky Zajímavosti

Vaginální orgasmus – jak na něj?

Vaginální orgasmus není u většiny žen tak obvyklý. Naprostá většina dosahuje orgasmů jinou stimulací, obvykle klitorisu. Pokud byste ale chtěly
Novinky Zajímavosti

Záhada jménem G bod

G bod je velmi citlivá oblast ženského těla, kterou je možné najít zhruba ve druhé třetině pochvy na její přední