Erotické povídky Novinky

Byla jsem zlobivá holka. Chceš mě potrestat?

Jednoznačné důvody pro zlobivé hrátky

  1. Vzrušení z provádění něčeho zakázaného je lákavé. Převzetí kontroly nad situací také. Ačkoli reálně byste asi svádění v situaci lupiče a policisty zažít nechtěli a nebylo by to ani moudré, u milostných hrátek je to příjemně vzrušující.
  1. Máte možnost povolit uzdu fantazii a hrát si s nejrůznějšími pomůckami, jako jsou bičíky, lana,pouta nebo paddle. Potrestat zlobivé je potřeba a které pomůcky k tomu zvolíte už je jen a jen na vás. V takto nastavené situaci můžete s partnerem provádět věci, které byste jinak nezkoušeli.
  1. Je tu element rizika, nebezpečí, který zpestří sexuální život. Dostanete se tak za hranice všednosti, můžete improvizovat a nechat se potrestat od dominantního partnera.
  1. Ačkoli si o uniformovaných lidech můžeme myslet své, chlap v uniformě hasiče nebo policisty je prostě sexy. Vyzařuje z něj totiž mužnost a síla.

Jaké hry vyzkoušíme?

Zloděj byl načapán přímo při činu. Na řadu přichází osobní prohlídka, kdy je zloděj přitlačen ke stěně. Jak se teď z prekérní situace dostat? Je snad nějaký způsob, jak by se dalo pana policistu přesvědčit, aby vás nechal jít?

Jak daleko může zajít sexy právník nebo právnička, když chce za každou cenu vyhrát případ. Pomůže snad zajít za soudcem a snažit se ho přesvědčit všemi dostupnými prostředky? Co bude následovat? Trest za pohrdání soudem či za pokus o úplatek?

Vězení je nebezpečné místo. Jak strážce potrestá vězně, který nemá respekt k autoritám a porušuje kázeň? Může snad zakázat manželské návštěvy? Co ale nabídne místo nich?

Využívejte kostýmy, které podtrhnou celou nastíněnou scénu. Můžete využít těch, které jsou dostupné v sexshopech, nebo najít některé třeba mezi vašimi starými věcmi – nemáte náhodou staré uniformy z vojny, klobouk, masky, lyžařské brýle, punčocháče nebo šály. Cokoli se může hodit.

Používejte rekvizity. Ještě více vás přiblíží vaší smyšlené situaci. Provazy, pouta, dilda, pásky, šátky k zavázání očí, plastové zbraně vašich dětí. Stačí se podívat do vašeho inventáře nebo koupit konkrétní kousky v sexshopu.

Zvolte si bezpečnostní kód, heslo, které budete používat pro případ, že by vaše hrátky zašly příliš daleko. Nejspíš je nebudete potřebovat, ale pro jistotu. Nejspíš se vám ale zlobivé hrátky s tresty budou líbit a budete je praktikovat častěji.

magazinero

magazinero

About Author

Leave a comment

Mohlo by vás také zajímat:

Novinky Zajímavosti

Vaginální orgasmus – jak na něj?

Vaginální orgasmus není u většiny žen tak obvyklý. Naprostá většina dosahuje orgasmů jinou stimulací, obvykle klitorisu. Pokud byste ale chtěly
Novinky Zajímavosti

Záhada jménem G bod

G bod je velmi citlivá oblast ženského těla, kterou je možné najít zhruba ve druhé třetině pochvy na její přední